2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Zachodniopomorskie
  6. Kadry i płace - Szczecin
  7. Kadry i płace - Centrum
Dodane 16 maja 2024

Specjalista ds. kadr i płac

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Obsługi Biznesu i Kadr jest firmą specjalizującą się  w obsłudze klientów w zakresie kard oraz księgowości. Od ponad 7 lat jesteśmy na rynku i czerpiemy satysfakcję z obsługi klientów na najwyższym poziomie. Nasz zgrany zespół jest zawsze chętny do pomocy. Celem naszej firmy jest dostarczanie naszym partnerom najwyższej jakości rozwiązań opartych na indywidulanie dobranych zasobach, opartych na potrzebach naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

·         kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników i klientów firmy

·         przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,

·         sporządzanie list płac,

·         rozliczanie czasu pracy pracowników,

·         obsługa PPK i ZFŚS

·         bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych,

·         nadzór i sporządzanie sprawozdań (GUS,PDOF, ZUS,PEFRON) oraz zestawień/raportów wewnętrznych w zakresie kadr i płac.

·         sporządzanie raportów dla przełożonego

·         współpraca z działem księgowym

·         utrzymywanie dobrych relacji z klientami

·         weryfikacja wewnętrznych regulaminów z opisanego obszaru oraz dbanie o ich aktualność i poprawność,

Oferujemy:

·         samodzielne stanowisko z odpowiedzialnością za powierzony obszar,

·         możliwość samorealizacji oraz rozwoju osobistego,

·         wynagrodzenie między 5000 – 7000 brutto - wynagrodzenie uzależnione od dotychczas zdobytego doświadczenia

·         niezbędne szkolenia,

·         dofinansowanie do karty Multisport oraz Medicover

·         niezbędne narzędzia pracy

·         przyjazna atmosfera, otwartość i poszanowanie drugiego człowieka

Nasze wymagania:

·         minimalne doświadczenia w zakresie samodzielnego naliczania wynagrodzeń i administrowania aktami osobowymi

·         dobra praktyczna znajomość przepisów ZUS, prawa podatkowego oraz prawa pracy

·         mile widziana znajomość programu Płatnik

·         umiejętność obsługi systemu Comarch Optima

·         doskonała organizacja pracy

·         sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

·         umiejętność pracy w zespole

·         komunikatywność i duża kultura osobista

·         samodzielność, odpowiedzialność, pracowitość .

Praca w centrum Szczecina

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 917407476