2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Trzebinia
Dodane 15 maja 2024

Kadrowa w firmie transportowej- umowa o prace, pełny etat

Lokalizacja

Trzebinia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Do zespołu poszukujemy: Kadrowa w firmie transportowej

Opis Stanowiska:

-Samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i świadczeń (kierowcy międzynarodowi - pakiet mobilności)

-Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej

-Weryfikacja prawidłowości naliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków

-Sporządzanie i księgowanie list płac

-Przygotowywanie przelewów wypłat wynagrodzeń pracowników w systemie kadrowo-płacowym

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe mile widziane

-Znajomość zagadnień z zakresu Prawa pracy i programu kadrowego np. Raks i programu Inelo do rozliczania czasu pracy kierowców

-Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio u pracodawcy

-Możliwość 1 dnia w tygodniu pracy z domu

-Prywatna opieka medyczna

-Nieformalną atmosferę pracy

-Samodzielność w działaniu

-Premie świąteczne

ZAPRASZAMY osoby zainteresowane do przesłania swojej aplikacji z załączonym CV.

Lokalizacja

Trzebinia,

Małopolskie

Małopolskie, Trzebinia
ID: 916410033