2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Wielkopolskie
  6. Wsparcie techniczne - Wolsztyn
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. IT (system MES)

Lokalizacja

Wolsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Foram sp. z o.o. sp. k., która jest właścicielem marki Artforma to czołowy producent luster podświetlanych LED w Polsce i Europie. Aktualnie poszukujemy osoby która obejmie opieką nasz system zarządzania produkcją. Każdy nasz produkt opiera się indywidualną konfigurację wybraną przez klienta co wymaga dużej determinacji, dobrej organizacji i ciągłego patrzenia w przyszłość.

Miejsce pracy: Karpicko (Wolsztyn)

Zakres obowiązków:

·         Bieżące wsparcie w zakresie działania systemu zarządzania produkcją

(weryfikacja/rozwiązywanie/przekazywanie zgłoszeń, zarządzanie uprawnieniami)

·         Opracowanie specyfikacji zmian

·         Testowanie i wdrażanie ww. zmian

·         Szkolenie użytkowników, tworzenie instrukcji

·         Odtwarzanie bieżącej konfiguracji systemu

·         Kooperacja działań partnerów zewnętrznych w obrębie ww. systemu

Oczekujemy:

·         Dobrych umiejętności komunikacyjnych

·         Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

·         Min. rocznego doświadczenia w obsłudze IT dla firmy produkcyjnej

·         Podstawowej wiedzy z zakresu infrastruktury i sieci komputerowych

·         Samodzielności i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

·         Wiedza z zakresu metodologii tworzenia oprogramowania

·         Znajomość baz danych/SQL’a

·         Podstawowa wiedza z zakresu kopii zapasowych

·         Wiedza o procesach produkcyjnych

Oferujemy:

·         Możliwość osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, zależny od efektów pracy oraz zaangażowania

·         Pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 7:00-15:00

·         Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

·         Kartę MultiSport

·         Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wolsztyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wolsztyn
ID: 917077703