2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 05 czerwca 2024

Specjalista ds. Funduszy Europejskich

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zatrudni pracownika na stanowisku Specjalisty ds. Funduszy Europejskich:

Zadania:

  • świadczenie usług informacyjnych w zakresie Funduszy Europejskich zgodnie ze Standardami funkcjonowania Sieci PIFE i z zachowaniem należytej staranności;

  • organizacja oraz  udział w Mobilnych Punktach Informacyjnych i całodziennych dyżurach MPI;

  • organizacja, prowadzenie i dbanie o udokumentowanie spotkań informacyjnych i szkoleń, w tym webinarów, spotkań w szkołach ponadpodstawowych i prelekcjach;

  • udzielanie konsultacji nt. Funduszy Europejskich w formie bezpośredniej, e-mailowej, pisemnej, telefonicznej, indywidualnej konsultacji u klienta i za pośrednictwem narzędzi internetowych;

  • samokształcenie się oraz czynny udział w szkoleniach w zakresie niezbędnym do wykonywania powierzonych zadań,

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez koordynatora na potrzeby Sieci PIFE.

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego we wdrażaniu lub realizacji projektów finansowanych z Funduszy Europejskich lub udzielaniu informacji o Funduszach Europejskich,

  • wykształcenie wyższe, preferowane w obszarze ekonomii, finansów, zarządzania,

  • umiejętność obsługi programów, w tym Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,

  • zdolności organizacyjne, komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole, dyspozycyjność związana z wyjazdami w ramach MPI, prawo jazdy kat. B.

Warunki pracy:

  • umowa o pracę,

  • pełny etat,

  • praca stacjonarna.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • list motywacyjny,

  • życiorys zawodowy,

  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Rekrutacja będzie przebiegała w dwóch etapach:

    pierwszy etap:        weryfikacja formalna kandydatów w oparciu o złożone dokumenty

    drugi etap:              rozmowa kwalifikacyjna

Dokumenty aplikacyjne można składać do dnia 30 czerwca 2024 r.

Dokumenty należy przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail, pocztą tradycyjną, kurierem lub dostarczyć osobiście na adres: Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., 42-202 Częstochowa, al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 24 lok. 8,  w zamkniętej kopercie opisanej: „Nabór na Specjalistę ds. Funduszy Europejskich”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 915464350