2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dolnośląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Polkowice
Brose Sitech sp. z o.o.
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. finansowych | Brose Sitech | Polkowice | K/M/NB

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twoje obowiązki, to:

•prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych zgodnie z prawem bilansowym i podatkowym,

•uzgadnianie rozrachunków i korespondencja z kontrahentami,

•bieżące uzgadnianie zgodności poszczególnych kont księgowych,

•wsparcie przy zamknięciu miesiąca,

•sporządzanie zestawień księgowych i analiz,

•opracowywanie raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej,

•przygotowywanie sprawozdań finansowych grupowych i lokalnych .

Oferujemy:

•stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

•rozwój zawodowy w ramach struktur międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego,

•atrakcyjne wynagrodzenie,

•liczne benefity finansowe, świadczenia urlopowe i świąteczne, dofinansowanie do posiłków w kantynie, opiekę zdrowotną,

•pakiety sportowe na preferencyjnych warunkach,

•elastyczny czas pracy, home office – model pracy hybrydowej.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

•Posiadasz wykształcenie min. wyższe,

•Posiadasz doświadczenie z zakresu finansów,

•Komunikatywnie znasz język angielski lub niemiecki,

•Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office,

•Potrafisz pracować w grupie i myśleć analitycznie,

•Jesteś osobą dokładną, sumienną, kreatywną i samodzielną,

•Cechuje Cię terminowość i potrafisz pracować pod presją czasu.

Mile widziane:

•Dobra znajomość SAP-R3.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 911193485