2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Bemowo
Dodane 01 maja 2024

Specjalista ds. Finansowo-Księgowych - Warszawa, Bemowo

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO

SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH – WARSZAWA, BEMOWO

Zadania na stanowisku pracy:

  • deklaracja i weryfikowanie faktur,

  • księgowanie faktur,

  • weryfikacja i kontrola rozrachunków,

  • kontrola sald,

  • kontrola formalno-podatkowa faktur,

  • księgowość gospodarki magazynowej,

  • rozliczanie RMK,

  • wprowadzanie wyciągów bankowych i raportów kasowych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów,

  • min. 2-letnie doświadczenie w księgowości,

  • mile widziana dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów księgowych typu ERP (mile widziana znajomość programu Symfonia ERP).

  • umiejętność planowania zadań, ustalania hierarchii ważności,

  • umiejętność przewidywania i rozwiązywania problemów.

  • praca pod presją czasu i w sytuacjach stresowych,

  • wypowiadanie się w jasny i precyzyjny sposób oraz skuteczna komunikacja na piśmie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą opcji

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

Realizując obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzenia UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO) informujemy, że: Administratorem w rozumieniu art. 4 pkt 7) RODO w odniesieniu do danych osobowych zawartych w dokumentach składanych przez kandydatów ubiegających się o zatrudnienie jest Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: sekretariat[at]pgsw.pl lub telefonicznie pod nr tel. 22 328 60 01

Administrator informuje, że:

1.     Kontakt z inspektorem ochrony danych w sprawach dot. danych osobowych oraz praw osób których dane dotyczą realizowany jest za pośrednictwem adresu mailowego:  iod[at]pgsw.pl

2.     Celem przetwarzania danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji oraz kontakt z osobą ubiegającą się o zatrudnienie. Po wyrażeniu dodatkowej zgody dane osobowe mogą być przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji.

3.     Dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o przesłankę wskazaną w art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, tj. na podstawie przepisu art. 22 [1]  Kodeksu pracy. W przypadku, gdy osoba ubiegająca się o zatrudnienie przekaże z własnej inicjatywy szerszy zakres danych osobowych, niż wymagany, będą one przetwarzane w oparciu o przesłankę wskazaną w art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. na podstawie wyrażonej zgody w formie oświadczenia lub wyraźnego działania potwierdzającego, którym jest fakt ich przesłania. W oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) RODO będą przetwarzane dane osobowe w celach dotyczących przyszłych rekrutacji.

4.     Dane osobowe są udostępniane odbiorcom, którymi są podmioty dostarczające narzędzia wspierające proces rekrutacji, z których korzysta administrator na podstawie zawartych umów i którym w drodze umowy administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych w tym celu.

5.     Dane osobowe będą przetwarzane przez okres realizacji procesu rekrutacji na dane stanowisko nie dłużej niż 3 miesiące od wyboru kandydata na to stanowisko, a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku. Dane przetwarzane na podstawie zgody niezależnie od wskazanego okresu będą przetwarzane do momentu jej cofnięcia.

6.     Podanie danych osobowych, o których mowa w ogłoszeniach i ofertach pracy, jest wymagane określonymi przepisami prawa i jest niezbędne dla skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacji na dane stanowisko. Tam gdzie kandydat podaje dane osobowe w szerszym zakresie niż wymagany przez administratora lub na potrzeby przyszłych rekrutacji, podaje je dobrowolnie i na podstawie udzielonej zgody w sposób wskazany w ust. 3.

7.     Osoba, której dane dotyczą może skorzystać wobec administratora z następujących praw:

a.     żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania (art. 15 i art. 16 RODO),

b.     żądania ograniczenia przetwarzania jej danych w sytuacjach i na zasadach wskazanych w art. 18 RODO lub do ich usunięcia zgodnie z art. 17 RODO („prawo do bycia zapomnianym”),

c.     cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyn i wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

d.     wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych (ul. Stawki 2, Warszawa).

8.     Realizacja praw, o których mowa w pkt 7 lit. a) - c) możliwa jest za pośrednictwem adresu e-mail: rekrutacja[at]pgsw.pl lub pod numerem telefonu 22 328 63 42, a także drogą listowną przesyłając żądanie na adres siedziby ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa.

9.     Osoba, która złożyła wniosek lub żądanie dotyczące przetwarzania jej danych osobowych, w ramach korzystania z przysługujących jej praw, może zostać poproszona o odpowiedź na kilka pytań związanych z jej danymi osobowymi, które umożliwią weryfikację jej tożsamości.

10.   Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, w tym przetwarzane w celu podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

11.   Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 914189638