2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Małopolskie
  6. Spedycja - Kraków
  7. Spedycja - Bieżanów-Prokocim
PGF
Dodane 22 maja 2024

Specjalista ds. Fakturowania - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.- spółka działająca w ramach Grupy Kapitałowej Pelion*, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. Fakturowania

Lokalizacja: Kraków, ul. Albatrosów 1

Twój zakres obowiązków

  • Poprawne i zgodne z obowiązującymi przepisami dokumentowanie sprzedaży;

  • Korygowanie dokumentów, wystawianie oraz rejestracja dokumentów przewozowych;

  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentów;

  • Kontrola realizacji usług przez przewoźników;

  • Udział w procesie reklamacji;

  • Gotowość do pomocy w przygotowaniu i przeprowadzaniu okresowych spisów zapasów i inwentaryzacji;

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (6-14, 13-21 , 22-6);

  • Gotowość do pracy głównie w godzinach nocnych;

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Umiejętności szybkiego uczenia się;

  • Sumienność i uczciwość;

  • Chęci podjęcia stałej pracy;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku;

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników;

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych;

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

Grupa Kapitałowa Pelion* to jedna z największych grup działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 916889732