2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słupsk
Perla Polska
Dodane 29 kwietnia 2024

Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmy. Aktualnie powiększamy nasz Dział Księgowości, do którego szukamy specjalisty na stanowisko:

 Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10

Twój zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących oraz proform, not obciążeniowych zgodnie z obowiązującymi umowami z klientem oraz wewnętrznymi procedurami

  • odpowiedzialność za proces fakturowania i poprawność danych

  • kontrola bieżących należności

  • współpraca z działem logistyki, handlowym i księgowością

  • udział we wdrażaniu nowych systemów oraz procesów w dziale

  • wsparcie zespołu księgowego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub kursy zawodowe

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. fakturowania

  • doświadczenie w pracy w firmie handlowej lub produkcyjnej

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z klientami

  • znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym oraz programów księgowych

  • znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych w zakresie wystawiania faktur sprzedaży

  • dokładność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i podejmowanie inicjatywy w zakresie zajmowanego stanowiska

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie

  • wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika

  • możliwość rozwoju, szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole

 Więcej o nas na: www.pelnadobra.pl

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 910318501