2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Prądnik Biały
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. cudzoziemców/ Specjalista ds. kadr i płac 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 900 - 3 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Holding Liwa Sp. z o.o. (branża hotelarsko – gastronomiczna) poszukuje osoby do działu kadr i płac w wymiarze ½ etatu. Tylko praca stacjonarna.

Zakres obowiązków:

  • kontakt z organami administracyjnymi w zakresie procedur w sprawach dotyczących legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców,

  • przygotowywanie i kompletowanie niezbędnych dokumentów,

  • wypełnianie wniosków,

  • monitorowanie przebiegu postępowań administracyjnych.

  • ustalanie i naliczanie podstaw wynagrodzeń chorobowych, zasiłków chorobowych, opiekuńczych, zasiłków macierzyńskich,

  • kompletowanie dokumentów związanych z zasiłkami,

  • kontakt z ZUS etc.,

  • reprezentowania firmy w razie kontroli ZUS,

  • sporządzanie dokumentów i zaświadczeń związanych z zatrudnieniem pracowników,

Od Kandydata oczekujemy:

-bardzo dobrej znajomości przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców,

-bardzo dobrej znajomości Ustawy zasiłkowej,

- minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,

- wykształcenia minimum średniego / mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac,

- znajomości obsługi programu Płatnik oraz MS office,

- mile widziana obsługa programu kadrowo-płacowego PSKP,

- sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 919812665