2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Małopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Gorlice
Marmed
Dodane 23 maja 2024

Specjalista ds. Administracyjnych

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Marmed S.A. i TJaudio sp. z o.o. zajmują się opieką nad osobami niedosłyszącymi od 1990 roku.

www.marmed.pl

Obecnie szukamy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta, kurier)

  • Skanowanie dokumentów do systemu i dekretacja zgodnie z właściwym kodem biznesowym

  • Wyjaśnianie niezgodności dotyczących wpływających dokumentów

  • Odbieranie telefonów kierowanych do Spółki

  • Sporządzanie not do NFZ

  • aktualizacja plików i tabeli z umowami/wypowiedzeniami najmów lokali, mediów, lekarzy, NIP 8,

  • zgłaszanie nowych placówek pocztowych oraz pracowników do wpłat gotówkowych na poczcie

  • pisanie pełnomocnictw, pism dotyczących obniżek, wypowiedzeń najmów itp.

  • szukanie placówek/zawieranie umów na badania z medycyny pracy

KOGO SZUKAMY?

  • Zdobyłeś/-aś wykształcenie min. średnie

  • Posiadasz umiejętność obsługi programów pakietu MS Office ‎(Word, EXCEl)

  • Obsługa urządzeń biurowych nie jest dla Ciebie wyzwaniem

  • Potrafisz dobrze zorganizować pracę własną

  • Jesteś komunikatywny/-a, rzetelny/-a, odpowiedzialny/-a oraz samodzielny/-a w działaniu

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Szkolenia i rozwój w strukturach firmy

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego Zespołu, prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem za pomocą poniższego formularza. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 917212362