2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Storkowo
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. Administracyjno-Handlowych, ZG Storkowo, gmina Ińsko

Lokalizacja

Storkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania i obowiązki:

- obsługa ekspedycji kruszyw (sprzedaż, transport, informacja, terminowe wystawianie dokumentów, w tym faktur),

- weryfikacja samochodów ciężarowych pod kątem dokumentacji przewozowej (DMC, ważność badań technicznych, aktualność upoważnienia do odbioru kruszyw)

- weryfikacja zgodności wydawanego towaru z zamówieniem oraz dokumentem WZ,

- weryfikacja faktur transportowych, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego;

- obsługa obiegu dokumentów rozrachunkowych oraz gotówki,

- nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami Spółki

- wsparcie realizacji wyznaczonych planów sprzedaży kruszyw,

- pośredniczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,

- wsparcie w zarządzaniu zasobami ludzkimi w obszarach takich jak rekrutacja, przebieg ścieżki zawodowej, szkolenia branżowe

- nadzorowanie aktualności skierowań i badań okresowych pracowników zatrudnionych w zakładzie,

Nasze wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,

- zaangażowanie, odpowiedzialność i skrupulatność,

- mile widziane prawo jazdy kategorii B,

- mile widziane posiadanie wiedzy z zakresu prawa pracy;

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej i stale rozwijającej się firmie z wieloletnią tradycją;

- umowa o pracę

- pewne wynagrodzenie i premie dostosowane do realizowanej pracy,

- dedykowane ubezpieczenia i zniżki pracownicze

- świętujemy Barbórkę

- rozbudowana oferta ZFŚS

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu zawodowego na adres e-mail

lub na adres firmy Kruszywa SKSM S.A. ul. Tartaczna 9, 70-893 Szczecin.

Lokalizacja

Storkowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Storkowo
ID: 916733572