2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Książ Wielkopolski
Dodane 13 kwietnia 2024

księgowa/fakturzystka - praca w biurze

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Książ Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu w PELCZYK GROUP!

Szukamy Księgowego / Księgowej, gotowego/gotowej podjąć wyzwanie w dynamicznie rozwijającej się firmie branży cukierniczej i spożywczej. Jesteśmy ekipą pełną energii i pasji, gotową wspólnie tworzyć wyjątkowe projekty takie jak sieć franczyzowa Pączkownia, Lody LIDA , Lody Książęce oraz Liron Polska-maszyny do lodów, które cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku.

Stanowisko: Specjalista ds. Administracji i Księgowości

Lokalizacja: Książ Wielkopolski, wielkopolskie

Wynagrodzenie: 4500–6500 zł brutto / mies.

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie

  • Spotkania integracyjne

  • Darmowa kawa / herbata

  • Parking dla pracowników

Twój zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur i dokumentów WZ zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami

  • Rejestrowanie wszystkich transakcji finansowych firmy

  • Monitorowanie i aktualizowanie bieżącej dokumentacji finansowej

  • Współpraca z zespołem finansowym w celu zapewnienia dokładności i spójności danych

  • Obsługa systemu Enova, w tym wprowadzanie danych i analiza raportów

  • Rozwiązywanie problemów związanych z fakturami, płatnościami i dokumentacją

  • Współpraca z klientami i dostawcami w kwestiach finansowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze wystawiania faktur oraz obsługi dokumentów WZ

  • Znajomość programu Enova na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę

  • Znajomość przepisów finansowo-księgowych oraz procedur związanych z dokumentacją

  • Umiejętność pracy w zespole i efektywna komunikacja z różnymi działami firmy

  • Skrupulatność, dokładność oraz zdolność do organizacji pracy

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego

Dołącz do Naszego Zespołu i rozpocznij swoją przygodę w PELCZYK GROUP! Pracuj z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, ciesz się atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz pakietem szkoleń wewnętrznych.

A to nie wszystko! W czasie przerw na kawę lub herbatę będziesz miał/miała okazję degustować nasze wyśmienite pączki , lody i inne słodkości, aby zachować dobry nastrój przez cały dzień. Przyłączając się do naszego zespołu, otwierasz drzwi do pracy przy rozwijających się konceptach. Nasza firma wciąż się rozrasta, oferując nowe możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia w przyjaznym i inspirującym środowisku pracy.

Dołącz do nas i rozwijaj się z nami w PELCZYK GROUP!

Pozdrawiamy

Lokalizacja

Książ Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Książ Wielkopolski
ID: 902664397