2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Pomorskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Gdańsk
  6. E-commerce (handel internetowy) - Kokoszki
Dodane 08 maja 2024

Specjalista do obsługi sklepu internetowego

Lokalizacja

Gdańsk, Kokoszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma handlowa zajmująca się zaopatrzeniem technicznym w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista  ds. obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

OPIS STANOWISKA

·       Tworzenie i bieżąca obsługa sklepu internetowego

·       Optymalizacja listingów i zarządzanie kategoriami produktowymi

·       Obsługa mailowa klientów sklepu internetowego (brak sprzedaży telefonicznej)

·       Prowadzenie promocji i kampanii marketingowych online

·       Nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami

·       Udostępnianie oferty sklepu na platformy porównywarkowe

NASZE OCZEKIWANIA:

Od kandydatów oczekujemy:

·       sumienności i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków

·       bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w piśmie i mowie

·       wytrwałości i konsekwencji w działaniu

·       wykształcenia min. średniego

·       znajomości pracy w dziale e-commerce

·       biegłą znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office

·       umiejętności koordynacji prowadzonych projektów i powierzonych zadań

Nasza propozycja:

·       atrakcyjne wynagrodzenie

·       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Kokoszki
ID: 916872467