2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Dobczyce
Dodane 20 maja 2024

Specjalista d/s Pozyskiwania Funduszy Unijnych

Lokalizacja

Dobczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Specjalista do spraw Pozyskiwania Funduszy Unijnych

Miejsce pracy: Dobczyce

Rodzaj Umowy: Dowolny

System pracy: Etatowy, stacjonarny

Obowiązki na stanowisku:

·         Przygotowywanie kompletnej dokumentacji aplikacyjnej wraz z wymaganymi załącznikami,

·         Procedowanie obsługi wniosku na etapie oceny formalnej i merytorycznej,

·         Prowadzenie, wdrażanie i rozliczanie projektów,

·         Przygotowanie informacji, sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,

·         Współpracę z instytucjami zarządzającymi programami operacyjnymi.

·         Bieżąca obsługa wniosków o dofinansowanie

·         Prezentacja oferty klientom

·         Kontakt z urzędami odpowiednimi do spraw pozyskiwania funduszy

Wymagania:

·         Wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami

·         Potwierdzone doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych

·         Rozliczaniu wniosków

·         Umiejętność tworzenia treści

·         Umiejętność analizy złożonych dokumentów

·         Umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia

·         Zdolność działania pod presją

·         bardzo dobra znajomość MS Office,

·         dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność,

·         odpowiedzialność, samodzielność i umiejętności rozwiązywania problemów,

·         umiejętność pracy w zespole

Kontakt: CV

Lokalizacja

Dobczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Dobczyce
ID: 919534736