2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gostyń
Netbox Group
Dodane 19 kwietnia 2024

Specjalista Administracji - NETBOX

Lokalizacja

Gostyń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Netbox to firma z wieloletnią historią, która zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne, zatrudniające łącznie ponad 700 osób. Z dbałością o najwyższą jakość drukujemy oraz przeprowadzamy opakowanie przez wszystkie procesy produkcyjne. Bogate doświadczenie i wiedza są kluczowymi elementami, które pozwalają nam na tworzenie nowych rozwiązań i możliwości dla naszych klientów.

W swoich działaniach kierujemy się współpracą i ambicją, tworząc niepowtarzalne środowisko pracy, w którym każdy może rozwinąć swój potencjał.  Jesteśmy dumni z naszej siły, projektów pełnych wyzwań, a napędza nas dbałość o środowisko i realny wpływ na ekologiczny rozwój świata opakowań. Poszukując współpracowników stawiamy przede wszystkim na zaangażowanie, jakość i szybkość wykonywanej pracy. Jeśli czujesz, że wpisujesz się w realizowaną przez nas wizję, niezależnie od tego skąd pochodzisz, jaką szkołę ukończyłeś czy w jakiej branży pracujesz - dołącz do nas! Chcąc być najlepszym, potrzebujemy najlepszych.

Manager Administracji

Kategoria stanowiska:   Administracja

Lokalizacja:                     Czachorowo

Typ stanowiska:              Pełen etat

Rodzaj pracy:                  Stacjonarna

Głównym celem stanowiska jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego grupy Netbox oraz nadzór na działami podległymi: Sekretariat, Utrzymanie Czystości oraz Ochrona. Dodatkowo  pełni funkcję Administratora RODO, gdzie nadzoruje sposób przetwarzania danych osobowych. To osoba nastawiona na szukanie rozwiązań, samodzielna, bardzo dobrze zorganizowana i konkretna w działaniach, która ma własne pomysły i nie boi się ich komunikować. W naszym zespole niezwykle cenimy sobie wartości takie jak: współpraca, inicjatywa w działaniu, bezpośrednia komunikacja i przyjazne podejście do ludzi jednocześnie nastawionej na realizacje celu.

Twoje obowiązki:

  • Administrowanie oraz archiwizowanie dokumentacji.

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i korespondencji.

  • Realizacja samodzielnych projektów na zlecenie Zarządu.

  • Zarządzanie pracą w podległych działach.

  • Nadzór nad obowiązującymi przepisami RODO w spółce.

  • Koordynacja Floty samochodowej.

  • Zamawianie materiałów eksploatacyjnych na potrzeby organizacji.

  • Bezpośredni kontakt z dostawcami usług.

  • W razie potrzeby wsparcie dodatkowych projektów.

  • Ścisła Współpraca z działami operacyjnymi firmy.

Nasze wymagania:

  • Kompetencje analityczne, organizacyjne i zarządzania czasem.

  • Umiejętności interpersonalne – potrafisz grać zespołowo.

  • Zaawansowana znajomość obsługi komputera, z talentem do uczenia się nowych systemów.

  • Wysoki poziom niezawodności, dyskrecji i możliwości adaptacji.

  • Wyjątkowa zdolność komunikacji i budowania relacji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy:

  •  Możliwość wdrażania własnych, nowoczesnych rozwiązań w konkretnych obszarach biznesowych.

  • Wykorzystywanie umiejętności organizacyjnych planując wydarzenia firmowe, będąc osobą do kontaktu dla dostawców zewnętrznych.

  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój grupy.

  • Pracę w twórczym i przyjaznym zespole.

  • Wparcie w okresie wdrożenia.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Spotkanie integracyjne.

  • Aktywności sportowe / firmowa drużyna sportowa.

  • Dofinansowanie wakacji do 500 zł netto.

  • Prezenty świąteczne do 900 zł netto.

  • 1000 zł netto z okazji narodzin dziecka.

  • Dofinansowanie posiłków do 100 zł miesięcznie.

  • 4 000 zł netto za polecenie nowego pracownika.

  • Coroczny proces podwyżkowy.

  • Udział w szkoleniach.

  • Nauka języka angielskiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gostyń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Gostyń
ID: 901292585