2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zabrze
Dodane 14 maja 2024

Spawalnik/Inżynier Spawalnik

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • nadzorowanie procesów spawania,

  • prowadzenie dzienników spawania,

  • współpraca z laboratorium badań nieniszczących oraz Urzędem Dozoru Technicznego

  • zamawianie części eksploatacyjnych do urządzeń spawalniczych

  • opracowywanie Instrukcji Technologicznych Spawania oraz kontrola jakości wykonywanych spoin

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne

• znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem

• mile widziane certyfikaty EWE/IVE, VT2 oraz praktyka zawodowa (dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania praktyczna umiejętność oceny spoin)

• gotowość do wyjazdów służbowych

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i umiejętności

• stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży

• nabycie doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry

• finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych

• świadczenia socjalne

• prywatna opieka medyczna

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 916646418