2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Świętokrzyskie
  5. Praca za granicą - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Spawacz TIG 141 - NIEMCY

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Miejsce pracy: NIEMCY, SIEGEN

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie spawów wzdłużnych i obwodowych na zbiornikach ze stali czarnej i nierdzewnej

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako spawacz

  • aktualne uprawnienia TIG 141

  • aktualne uprawnienia MAG 135

To oferujemy:

  • od pierwszego dnia polską umowę o pracę na pełny etat

  • wynagrodzenie w euro zawsze wypłacane na czas (do 10 dnia każdego miesiąca)

  • bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowe)

  • zapewnione bezpłatne codzienne dojazdy dom-praca-dom

  • odzież roboczą, buty, dodatki BHP do wynagrodzenia

  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie

  • polskojęzyczny zespół i kierownika, który w razie potrzeby pomoże w załatwianiu bieżących spraw (lekarz, sprawy urzędowe)

  • pakiet socjalny: świadczenia świąteczne, ubezpieczenie grupowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 902833998