2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Gorzów Wielkopolski
Dodane 12 czerwca 2024

Spawacz - stabilna praca

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych, rurociągów, elementów ciśnieniowych.
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi.

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność spawania.
  • Uprawnienia spawalnicze 111, 135, 141.
  • Umiejętność spawania stali niskowęglowych, średnio i wysokowęglowych.
  • Posiadanie certyfikatów według PN-EN-ISO 9606.
  • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich oraz pomiarowych.
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w przedsiębiorstwie z polskim kapitałem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i efektów pracy.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ZFŚS, ubezpieczanie na preferencyjnych warunkach.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 750011910