2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bytom
Dodane 07 maja 2024

Spawacz/Palacz Praca

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy spawacza - palacza z doświadczeniem. Praca Bytom - Będzin .

Możliwość zakwaterowania.

Praca przy spawaniu-przepalaniu elementów

Obowiązki: prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi wytycznymi, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, dbanie o przestrzeganie zasad BHP i Ppoż, regulaminu pracy

Oferujemy: zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub zlecenie wg możliwości czasowych, dobre wynagrodzenie, narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.

Wymagania: doświadczenie na stanowisku palacz - spawacz, obsługa urządzeń stanowiskowych, sumienne i dokładne wykonywanie powierzonych prac, zaangażowanie w pracę, rzetelność i kultura osobista -prawo jazdy kat. "B" .

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „W związku z ogłoszeniem z dnia, 10.02.2020r. w sprawie rekrutacji na stanowisko 'spawacza-palacza' w firmie Transbud-Wulkan, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej przekazywanej firmie Transbud-Wulkan, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i zrozumiałam/zrozumiałem treść „Informacji o administratorze danych osobowych”, dołączonej do ogłoszenia rekrutacyjnego.” W zgłoszeniu prosimy zawrzeć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. Nr 101 poz., 926 ze zmianami)"

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 648941515