2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Dodane 14 maja 2024

Spawacz MIG - zbiorniki paliwowe- niemiecka umowa od zaraz

Wynagrodzenie

13 850 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma specjalizująca się w pośrednictwie pracy personelu przemysłowego i technicznego zatrudni pracownika na stanowisko:

Spawacz MIG

Wynagrodzenie : 2650 euro netto/miesiąc

Miejsce pracy: 06882 Coswig – Saksonia Anhalt

Zadania:

·         Spawanie MIG zbiorników paliwowych aluminiowych.

Wymagania:

·         Wykształcenie zawodowe lub odpowiednie kwalifikacje,

·         Ważne lub nieaktualne świadectwo potwierdzające kwalifikacje,

·         Doświadczenie w obróbce metali, spawaniu aluminium.

Gwarantujemy:

·         Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

·         Bezpłatne zakwaterowanie,

·         Pracę od poniedziałku do piątku,

·         Dodatek urlopowy i świąteczny,

·         Dodatek za pracę nocną,

·         Możliwość wyrabiania nadgodzin.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MIG” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918218192