2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Ełk
Dodane 27 maja 2024

Spawacz, 22 € Brutto, darmowe zakwaterowanie, j.niem. A2-B1, Monachium

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

praca od zaraz w Monachium, Niemcy

Grupa Gi jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego, posiadającą ponad 500 oddziałów w 40 krajach.

Twoje Zadania jako Spawacz

· Praca przy budowie pojazdów szynowych

· Spawanie metodą MAG  poszczególnych komponentów

· Czytanie rysunków technicznych i realizacja planów pracy

Twój Profil jako Spawacz

· Wykształcenie kierunkowe lub wieloletnie doświadczenie jako spawacz

· Znajomość schematów i rysunków technicznych

· Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2

· Mile widziane auto na dojazdy

· Doświadczenie w budowie konstrukcji stalowych, najlepiej dźwigów lub pojazdów szynowych

· Umiejętność spawania metodą MAG (certyfikat spwania)

· CV  w wersji elektronicznej zgodne z obecnymi standardami

· Spawanie wstępne z próbkami roboczymi spoin pachwinowych i szwów Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)

Nasza oferta

·            Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

·            Praca dla renomowanej firmy światowej

·            Stawka: 22 € Brutto / godzina

·            Praca  zmianowa - 3 zmiany

·            Pon.-pt. 37,5 - godzinny tydzień pracy

·            Darmowe parkingi przy zakładzie pracy

·            Zakwaterowanie darmowe

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 916501370