2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Praga-Południe
Dodane 24 maja 2024

Spawacz 135/136 - Austria - 23 EUR netto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: AustriaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej specjalizującej się w różnych dziedzinach, takich jak inżynieria przemysłowa, budownictwo przemysłowe, usługi montażowe i usługi serwisowe dla różnych branż, w tym chemicznej, petrochemicznej, energetycznej, farmaceutycznej, spożywczej i wielu innych, poszukujemy pracowników na stanowisko: Spawacza 135/136 + 111 FM1

Projekt zlokalizowany jest w Donawitz w Austrii i jest to remont huty stali.

System pracy: 2-zmianowy, od poniedziałku do soboty 9-10 godzin dziennie.

Stawaka: od 23 EUR netto w zależności od doświadczenia.

Kandydat musi być gotowy do podjęcia próbek spawalniczych w siedzibie u klienta w Wels w Austrii.

Obowiązki:

  • Przygotowanie materiałów spawalniczych, które może obejmować czyszczenie, szlifowanie, cięcie i inne przygotowanie powierzchni elementów spawalnych.

  • Spawanie elementów konstrukcji i korpusów stalowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza metodą 135/111 FM3 powyżej 5 lat.

  • Ważne certyfikaty spawalnicze 135 i 111.

  • Aktualne międzynarodowe kwalifikacje na platformy lotnicze (IPAF).

  • Prawo jazdy kat. B i auto na wyjazd.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A2/B1.

Oferujemy:

  • Austriacka umowa o pracę.

  • Możliwość zatrudnienia na dłuższy okres.

  • Opłacone zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +41 58 501 77 82, WhatsApp +41 76 233 17 91.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918943080