2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Centrum
Malwina
Dodane 17 maja 2024

Sortowacz Butelek - Praca w Niemczech od zaraz!

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

To ludzie stanowią o sile EWL Solutions. Jesteśmy firmą, która kładzie nacisk na kreowanie i rozwijanie różnorodności dzięki wykwalifikowanym pracownikom i zaawansowanym procesom. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, obejmując rekrutację pracowników stałych oraz outsourcing w wielu sektorach biznesowych.

Dla naszego Klienta z Niemiec, poszukujemy osób na stanowisko: Sortowacz butelek i skrzynek po napojach.

Lokalizacja: Aschersleben, Niemcy.

Oferujemy:

- Stawkę 13 euro brutto/h,

- Bonus 125 euro brutto miesięcznie za osiągnięcie założonej wydajności,

- Zapewnione zakwaterowanie w odległości ok. 1 km od miejsca pracy,

- Pracę jednozmianową, 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku + niektóre soboty,

- zatrudnienie na podstawie UMOWY ZLECENIE.

Wymagania:

- Dobra sprawność fizyczna,

- Dostępności od zaraz.

Obowiązki:

- Sortowanie butelek według określonego standardu,

- Układanie skrzynek na paletach oraz ich transport przy użyciu „paleciaka",

- Przestrzeganie zasad BHP.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 917354107