2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sosnowiec
Dodane 20 maja 2024

Ślusarz napraw lokomotyw , atrakcyjne zarobki , praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 200 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Kol-system koncentrujemy swoją działalność na usługach w sektorze napraw i utrzymania lokomotyw spalinowych oraz elektrycznych. Polityka jakości naszej firmy przekłada się na optymalne efekty, i co najważniejsze, satysfakcję naszych Klientów. Świadczymy również mobilne usługi serwisowe w zakresie usuwania awarii. Na rynku istniejemy od 10 lat.

Aktualnie w związku z rozwojem, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Ślusarz mechanik

Miejsce pracy: Sosnowiec-Jęzor

Zadania na stanowisku:

  • Praca przy obsłudze i naprawach lokomotyw elektrycznych i spalinowych

  • Obsługa, naprawa i konserwacja mechanicznych części: dźwignie hamulcowe, zestawy kołowe

  • Wymiana wstawek hamulcowych

  • Uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych np. olejów i smarów

  • Prace ślusarskie: gwintowanie, cięcie, rozwiertywanie uszkodzonych śrub oraz sworzni

  • Praca przy wymianach: silników spalinowych, silników trakcyjnych, zestawach kołowych

  • Wykonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi m.in.: suwmiarki, mikrometry, grubościomierze ultradźwiękowe

  • Wykonywanie pomiarów układu biegowego lokomotyw

  • Praca przy naprawach silników diesla

Wymagania:

  • Znajomość i umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technicznej - mile widziane

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • Samodzielność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, wykształcenie techniczne , uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin (dla zainteresowanych możliwość podjęcia pracy na podstawie umowy zlecenia)

  • praca w systemie dwuzmianowym 7-15 i 14-22

  • dodatkowe ubezpieczenie

  • kartę multisport

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 806216961