2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowa Wieś
Dodane 08 maja 2024

Stolarz - Montaż mebli, produkcja/Operator CNC

Wynagrodzenie

4 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • Stolarz - składanie/montaż mebli, pomoc przy produkcji

  • Operator maszyn CNC - wycinanie płyt meblowych, sklejki, HPL, MDF.

Co oferujemy?

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Szkolenie z obsługi maszyn

  • Praca w systemie 7-15

  • Wolne weekendy

  • Zarobki adekwatne do zaangażowania i umiejętności

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC do produkcji mebli zgodnie z wymaganiami technicznymi

  • Składanie mebli zgodnie z instrukcjami technicznymi

  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego

Ostateczna stawka wynagrodzenia, uzależniona od umiejętności i zaangażowania.

!UWAGA! - Szukamy osób z doświadczeniem w stolarstwie meblowym.

Lokalizacja

Nowa Wieś,

Małopolskie

Małopolskie, Nowa Wieś
ID: 816434613