2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Mazowieckie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warszawa
  6. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant zieleni zewnętrznej/Ogrodnik

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma tworząca zielone miejsca pracy poszukuje nowej osoby do zespołu Pielęgnacji terenów zewnętrznych.

Obowiązki:

  • Pielęgnacja roślin, drzew i trawników na naszych terenach zewnętrznych.

  • Wykonywanie regularnych prac konserwacyjnych, takich jak podcinanie, koszenie trawy, przycinanie krzewów itp.

  • Monitorowanie i zarządzanie systemami nawadniającymi.

  • Identyfikacja i usuwanie szkodników oraz chorób roślin.

  • Utrzymywanie ogrodów w czystości i porządku.

  • Współpraca z zespołem w planowaniu i realizacji projektów ogrodniczych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach ogrodniczych.

  • Znajomość podstawowych technik ogrodniczych oraz obsługi narzędzi ogrodniczych.

  • Sumienność i punktualność.

  • Dyspozycyjność.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych.

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

  • Zamiłowanie do pracy z roślinami.

Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Własny samochód

  • Znajomość zagadnień z zakresu środków ochrony roślin

Chętnie podejmiemy współpracę także w mniejszym wymiarze godzin.

Prosimy o przesyłanie aplikacji z CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 899393087