2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 26 maja 2024

serwisant urządzeń grzewczych

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

opis:

Wrocławska firma serwisowa z branży grzewczej z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży, zatrudni na umowę o pracę, pełny etat pracownika - serwisant urządzeń grzewczych.

stanowisko:

pracownik - serwisant urządzeń grzewczych

zakres obowiązków:

serwisowanie palników gazowych / olejowych, średnie oraz duże moce

serwisowanie kotłów wodnych / parowych, średnie oraz duże moce

wypisywanie notatek służbowych, protokołów i innych dokumentów

wyjazdy na przeglądy okresowe, usterki i awarie, wymiany części zamiennych

czyszczenie palników, diagnozowanie i usuwanie usterek palników

wymagania:

prawo jazdy kat B.

wykształcenie min. średnie, (kierunki typu: elektryka lub automatyka lub grzewcze)

mile widziane doświadczenie w obsłudze/naprawie urządzeń grzewczych: palniki, kotły

podstawowa znajomość obsługi komputera: MS Office, poczty email, itp.

zaangażowanie

uczciwość

oferujemy:

niezbędne przeszkolenie pracownicze, z zakresu średnich i dużych mocy

niezbędne szkolenia: eksploatacyjne oraz u producentów kotłów/palników

pracę w dwuosobowych zespołach (bezpieczeństwo, skuteczność, szkolenie)

stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w specjalistycznej firmie

umowa o pracę, podstawa + premia + w pełni płatne ewentualne nadgodz. (umowa na okres próbny, następnie umowa na czas określony oraz docelowo umowa czas na nieokreślony)

zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia: 6 tys. - 10 tys. brutto podstawa

docelowo: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy

praca: pon-pt, w przypadku awarii lub wcześniej ustalonych dat również w dni wolne od pracy

miejsce pracy: głównie: klienci na terenie: Wrocław oraz woj. dolnośląskie, opolskie

Zainteresowane osoby:

prosimy o składanie aplikacji ( CV z dopisem, że wyrażona jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na potrzeby rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 882086885