2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Przęsocin
Dodane 22 maja 2024

SERWISANT SPRZĘTU AGD - Szczecin / Przęsocin / Police

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przęsocin

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy specjalistyczną firmą usługowo-handlową z siedzibą w Przęsocinie.

Prowadzimy działalność stacjonarną i internetową – posiadamy kilka sklepów on-line.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń takich jak: agregaty prądotwórcze, oczyszczacze powietrza, klimatyzatory, osuszacze, czy narzędzia budowlane.

W dziale serwisowym poza świadczeniem usług serwisowych, montażowych (silniki zaburtowe) i naprawczych, zajmujemy się również wynajmem urządzeń. Posiadamy autoryzację serwisową wielu znanych marek.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: SERWISANT SPRZĘTU AGD (roboty sprzątające, klimatyzatory przenośne, oczyszczacze powietrza, osuszacze)

Miejsce pracy: Przęsocin

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i naprawa urządzeń

  • Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy

  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Prowadzenie prostej dokumentacji

Nasze wymagania:

  • Umiejętności samodzielnego serwisowania sprzętu AGD

  • Zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Skrupulatności i punktualności

  • Umiejętności organizacji pracy na samodzielnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w naprawie tego rodzaju sprzętów

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy kat. B i inne uprawnienia (np. elektryczne)

Co oferujemy?

  • Współpracę na zasadach B2B

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • Wdrożenie w obowiązki oraz nadzór merytoryczny w początkowym okresie pracy

  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji, poprzez szkolenia wewnętrzne

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Wolne weekendy

  • Pracę w małym, zgranym zespole

  • Prywatną opiekę medyczną

Jeśli uważasz, że nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie, prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub na adres biurowy email podany na stronie www.proka.pl.

Chętnie zaprosimy Cię na rozmowę, która pozwoli Nam się lepiej poznać.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Przęsocin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Przęsocin
ID: 916670492