2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Komandoria
Dodane 06 maja 2024

Serwisant rowerowy mechanik Poznań - Rowerowa Holandia

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy przy rowerach oraz najlepiej sprzedaży rowerów. Równie ważna jak zdolności manualne jest łatwość komunikacji – zarówno z klientem oraz w zespole.

Zapewniamy pracę przez cały rok:

Zimą gdy klientów serwisu zewnętrznego jest mniej przygotowujemy własne rowery do sprzedaży – przegląd, mycie, wymiana uszkodzonych elementów.

Latem (i we wszystkie inne pory roku) działamy jako klasyczny serwis, mobilny serwis oraz świadczymy usługi B2B.

Zarobki zależą od umiejętności, zaangażowania, formy zatrudnienia.

Praca od poniedziałku do piątku + soboty (w sezonie wszystkie, poza sezonem dyżury).

Istnieje również możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy ( studenci)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rowerów do sprzedaży

  • Przyjmowanie rowerów klienta na serwis

  • Wykonywanie bieżących napraw rowerów klientów

  • Obsługa systemu komputerowego serwisu rowerowego

  • Obsługa serwisu mobilnego

  • W razie potrzeby pomoc w sprzedaży rowerów w sklepie

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu mechaniki rowerowej

  • Samodzielna praca w serwisie

  • Komunikatywność

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i rozwoju

To oferujemy

  • Praca w szybko rozwijającej się firmie, która posiada już ugruntowane miejsce na rynku rowerowym w Polsce

  • Możliwość rozwoju

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 916500780