2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Środa Śląska
Dodane 14 maja 2024

Serwis AlfaCars Pracownik biurowy / Obsługa szkód komunikacyjnych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AlfaCars, serwis blacharsko-lakierniczy, zatrudni osobę do działu likwidacji szkód komunikacyjnych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów i przeprowadzanie procesu likwidacji szkód,

  • Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji szkodowej

  • Kontakt i korespondencja z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi

  • Fakturowanie

  • Bieżące informowanie klientów o zakresie wykonywanych usług i stopniu zaawansowania napraw,

  • Dbałość o należyty stan techniczny samochodów zastępczych.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość pracy w środowisku MS Office / Windows

  • Uczciwość

  • Chęci do pracy i zaangażowanie

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System pracy jednozmianowy /dzienny

  • Gwarancja stabilności i stałości zatrudnienia

  • Praca w systemie jednozmianowym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży ubezpieczeń i likwidacji szkód komunikacyjnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a współpracą będzie nam bardzo miło zaprosić Cię do udziału w rekrutacji. Prosimy o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 907092862