2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Łódzkie
  6. Sekretariat, recepcja - Łódź
  7. Sekretariat, recepcja - Górna
Dodane 24 kwietnia 2024

Sekretarka w szkole językowej

Wynagrodzenie

5 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Szkoła  językowa z wieloletnią tradycją poszukuje kandydatów na stanowisko koordynatora ds. kursów językowych oraz działań promocyjnych

OBOWIĄZKI:

koordynacja zapisów słuchaczy na kursy językowe, nadzór nad dokumentacją szkolną,  działania marketingowe, bieżąca obsługa sekretariatu, działania windykacyjne.

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe (mile widziana specjalizacja filologiczna lub marketingowa) znajomość j. angielskiego, wysokie umiejętności organizacyjne,  samodzielność i komunikatywność,  doświadczenie w pracy w sekretariacie,  wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

 Ciekawą, stabilną pracę w edukacyjnym  środowisku (w godzinach: 10.00 – 18.00, w piątki:  8.00 – 16.00), możliwość uzyskania awansu, kartę Multisport, dodatkowe dni wolne, atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji; możliwość objęcia części etatu

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 904458270