2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Małopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Kraków
  7. Sekretariat, recepcja - Bronowice
Dodane 11 kwietnia 2024

sekretarka - pracownik biurowy

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma będąca jednym z największych w Polsce dostawców komponentów elektronicznych z siedzibą w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko: sekretarki.

Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna biura,

- dbanie o właściwy obieg dokumentów w firmie,

- obsługa oraz ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

- przygotowywanie dokumentów, zestawień oraz pism,

- telefoniczny kontakt z klientami,

- zakup materiałów biurowych,

- obsługa spotkań,

- współpraca i wsparcie wszystkich działów firmy.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- umiejętność obsługi komputera i programów komputerowych (MS Office, Excel),

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- dokładność,

- komunikatywność,

- umiejętność organizacji pracy,

- zaangażowanie i inicjatywa.

- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferujemy:

- stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę, stałe godziny pracy,

praca od poniedziałku do piątku,

- wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,

- zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy,

- szkolenia zawodowe,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- stałe wsparcie doświadczonych pracowników naszej firmy,

- pakiet Benefit,

- dofinansowania do wypoczynku pracowników oraz dzieci pracowników,

- prywatną opiekę medyczną.

Nasza firma ma status Zakładu Pracy Chronionej, chętnie zatrudniamy kandydatów posiadających orzeczenie o II lub I stopniu niepełnosprawności.

Osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oferujemy dodatkowo:

- Rehabilitację finansowaną przez ZFRON;

- Dofinansowanie do leków oraz sprzętu rehabilitacyjnego (np. okulary, protezy, aparaty słuchowe), do OC lub dojazdów do pracy, do turnusów rehabilitacyjnych, kursów (np. językowych, zawodowych).

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 911067261