2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Jaworzno
Dodane 06 maja 2024

Sekretarka/Asystentka Zarządu

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Eko-Jumir Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworznie zatrudni osobę na stanowisko Sekretarka/Asystentka Zarządu.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Biura Zarządu i wykonywanie bieżących prac,

  • dbanie o wygląd i funkcjonalność biura,

  • prowadzenie kalendarza spotkań, obsługa spotkań, przygotowywanie podsumowań ze spotkań,

  • obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,

  • Prowadzenie rejestrów dokumentów firmowych,

  • organizacja podróży służbowych,

  • przygotowywanie zestawień, prezentacji, redagowanie pism oraz opracowywanie innych dokumentów na potrzeby Zarządu,

  • organizacja podstawowych zakupów na potrzeby Zarządu,

  • współpraca i komunikacja ze wszystkimi działami w firmie.

Wymagania:

  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel) na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę,

  • dokładność i sumienność,

  • komunikatywność,

  • analityczne myślenie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność ustalania priorytetów,

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 916409835