2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Podkarpackie
  6. Sekretariat, recepcja - Głogów Małopolski
Dodane 16 maja 2024

sekretarka, asystentka, praca biurowa

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów Małopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Qsand Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka jawna (branża produkcyjna) z siedzibą przy ul. Pod Borem 24 ; 36-060 Głogów Małopolski zatrudni komunikatywną dyspozycyjną osobę do pracy biurowej w sekretariacie firmy na stanowisko :

Sekretarki/Asystentki

Oczekiwania pracodawcy:

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

-wykształcenie wyższe ( mile widziani studenci studiów zaocznych );

-komunikatywna znajomość języka angielskiego

- warunek konieczny;

-wysoka kultura osobista;

-pozytywne nastawienie ;

-czynne prawo jazdy kat.b;

-dyspozycyjność, dokładność, systematyczność, samodzielność, kreatywność;

Zadania i podstawowe obowiązki pracownika:

-Kompleksowa obsługa pracy sekretariatu ;

-Obsługa urządzeń biurowych;

-Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

-Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji, dokumentów ;

-Obsługa spotkań oraz przygotowanie sali konferencyjnej ;

-Współpraca ze wszystkimi działami firmy ;

-Inne prace zlecone przez przełożonych ;

-Zadania asystenckie wobec Zarządu;

-Dbałość o pozytywny wizerunek firmy.

Pracodawca zapewnia:

-Niezbędne narzędzia pracy;

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z adekwatnym do posiadanych kwalifikacji i umiejętności wynagrodzeniem (od 4300 brutto)- wynagrodzenie do negocjacji;

-Przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy przesyłać elektronicznie na adres e-mail.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych

Lokalizacja

Głogów Małopolski,

Podkarpackie

Podkarpackie, Głogów Małopolski
ID: 841093939