2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zator
Dodane 08 kwietnia 2024

***Scandinavia Resort - poszukiwany pracownik działu recepcji***

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zator

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Scandinavia Resort w Zatorze zatrudni pracownika do działu recepcji. Scandinavia Resort to wyjątkowy obiekt noclegowy położony w malowniczym otoczeniu Natura 2000. Na kompleks składają się domki skandynawskie, apartamenty oraz noclegi w nowoczesnych kontenerach morskich. Resort dysponuje również salą konferencyjną, kopułą eventową, restauracją, basenem, wypożyczalnią skuterów elektrycznych oraz beach barem.

W związku z rozwojem obiektu, zapraszamy Cię serdecznie do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko: pracownik recepcji

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna, skuteczna i elastyczna obsługa gości hotelu: meldowanie (check-in) i wymeldowywanie (check-out),

  • Zapewnienie sprawnego, profesjonalnego, uprzejmego i zgodnego ze standardami procesu dokonywania rezerwacji,

  • Przyjmowanie od gości płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej,

  • Opracowywanie i kontrola rezerwacji grupowych i kontraktów długoterminowych,,

  • Kontrola zgodności liczby rezerwacji między systemem rezerwacyjnym i recepcyjnym

  • Udzielanie informacji na temat bieżącej oferty oraz świadczonych przez hotel usług,

  • Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wysoka kultura osobista, miłe usposobienie i nienaganna prezentacja,

  • entuzjazm, samodzielność i duże zaangażowanie w pracę,

  • odpowiedzialność, komunikatywność, uczciwość,

  • dobra organizacja pracy i szybkie rozwiązywanie problemów Gości,

  • znajomość obsługa komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,

  • umiejętności interpersonalne i sprzedażowe,

  • sprawna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne,

  • Wynagrodzenie adekwatne do poświęconego czasu i osiąganych rezultatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Zator,

Małopolskie

Małopolskie, Zator
ID: 894832517