2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Kujawsko-pomorskie
  6. Kucharz - Górzno
Dodane 29 maja 2024

Samodzielny Kucharz

Lokalizacja

Górzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy DODATKOWEGO samodzielnego kucharza, który wesprze pracę na kuchni. Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! :)

Oferujemy:

  • Praca w hotelu resortowym ;

  • Praca z wysokiej jakości produktami ;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 28,5 zł na rękę za godzinę ;

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia ;

  • Elastyczne godziny pracy, w zależności od sezonu oraz poziomu obłożenia hotelu ;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako samodzielny kucharz ;

  • Wysoki stopień samodzielności w pracy ;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu ;

  • Dbałość o atrakcyjną kompozycję posiłków dla klientów ;

  • Aktualna książeczka sanepidowska ;

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dań kuchni polskiej ;

  • Dbałość o wysoką jakość i apetyczny wygląd potraw ;

  • Umiejętne wykorzystywanie dobrej jakości produktu ;

  • Dbałość o stanowisko pracy i wyposażenie kuchni ;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Górzno,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Górzno
ID: 916943389