2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 17 maja 2024

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Jako LinkTAX obsługujemy firmy z zakresu uproszczonej i pełnej księgowości wraz z usługami kadrowo-płacowymi.

Wiemy, że zadaniem księgowej/ego nie jest przysłowiowe wklepywanie faktur, dlatego wykorzystujemy technologię i eliminujemy żmudne, powtarzalne procesy przez ich automatyzację. Dzięki temu tworzymy miejsce pracy, która pozwala skupić się, na istotnych zadaniach.

Doceniamy proaktywność, dzięki temu możesz uczestniczyć w bieżącym rozwoju firmy. Jeżeli szukasz pracy, która pozwoli Ci na rozwój umiejętności i daje możliwości awansu, to wyślij CV.

Twoje zadania:

  • Obsługa jednoosobowych działalności gospodarczych oraz głównie sp. z o.o.,

  • Księgowanie dokumentów księgowych: faktur sprzedaży, faktur zakupów, wyciągów bankowych, list płac, dokumentów magazynowych.

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE, GUS),

  • Sporządzanie listy płac

  • Bieżące reagowanie na zapytania klientów.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku księgowego/ej

  • Bardzo dobra znajomość systemu Comarch OPTIMA,

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, rzetelność i terminowość.

  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania dobrej relacji z klientami,

  • Proaktywność i chęć do zdobywania nowych umiejętności,

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwe kursy doszkalające),

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Saldeo,

Oferujemy:

  • Umowa dostosowana do oczekiwań (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),

  • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Budżet szkoleniowy w celu podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość awansu i budowy własnego zespołu księgowych.

  • Elastyczne godziny pracy z możliwością pracy hybrydowej.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 918961884