2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Koszalin
Dodane 28 kwietnia 2024

Samodzielny księgowy

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Biuro Finansowo-Księgowe ZYSK, zajmuje się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości, kadr i płac. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Samodzielny księgowy

Zakres obowiązków

prowadzenie księgowości spółek z o. o

udział w zamknięciu miesiąca

sporządzanie JPK

sporządzanie deklaracji podatkowych

kontakt z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS)

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe ekonomiczne

- wymagane doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

- praktyka lub udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych.

- praktycznej znajomości z zakresu rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych.

- zaangażowania w pracę, sumienność, odpowiedzialność, terminowość

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej

- mile widziana znajomość programu Comarch Optima

Oferujemy

– umowę o pracę;

– stabilne zatrudnienie;

– możliwość rozwoju osobistego;

W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 743727780