2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Milicz
webTax
Dodane 27 maja 2024

Samodzielna Księgowa w Biurze Rachunkowym

Wynagrodzenie

5 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Milicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Nowoczesne Biuro Rachunkowe webTax Sp. z o.o. szuka osoby na stanowisko Samodzielna Księgowa do samodzielnego prowadzenia pełnej księgowości oraz księgowości uproszczonej.

Opis stanowiska:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i KPIR,

  • pełne rozliczenie miesięczne firmy,

  • obliczanie zaliczek na podatki CIT/PIT, w tym prawidłowe zamknięcie miesiąca wraz analizą zestawienia obrotów i sald oraz weryfikacją poprawności sald kont księgowych,

  • sporządzanie deklaracji VAT (WNT/WDT/import/eksport) i nadzór nad prawidłowością JPK_V7 i VAT-EU,

  • sporządzanie pełnych sprawozdań finansowych,

  • kontakt mailowy i telefoniczny z Klientem oraz urzędami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • zaangażowanie, rzetelność, terminowość i odpowiedzialność w realizowaniu powierzonych zadań,

  • mile widziane znajomość programu COMARCH ERP OPTIMA z OCR oraz doświadczenie pracy w biurze rachunkowym przy prowadzeniu KPIR i pełnych ksiąg rachunkowych,

  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa podatkowego i bilansowego oraz monitorowanie zmian w przepisach.

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy z możliwością pracy hybrydowej,

  • możliwość współpracy z dużymi Klientami w różnorodnych i znaczących projektach,

  • sprzęt służbowy w postaci laptopa (plus myszka i klawiatura), telefonu i mobilnego internetu oraz kartą sim bez limitu,

  • wparcie zespołu specjalistów, w tym prawnika, doradcy podatkowego oraz biegłych rewidentów,

  • szkolenia i kursy,

  • ubezpieczenie OC zawodowe na 1 mln PLN,

  • luźna atmosfera i podejście do potrzeb współpracowników,

  • dowolność formy współpracy (umowa o pracę, B2B),

  • nowoczesne rozwiązania i narzędzia pracy w nowym biurze w przyjaznej lokalizacji z pyszną kawą ;)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Aplikacje wraz z CV prosimy przesyłać za pośrednictwem OLX, strony www.webtax.pl lub mailowo z załączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”.

Wszelkie dokumenty bez powyższej klauzuli będą trwale usuwane i niszczone.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1 ze zm.), dalej: RODO, informuję, iż:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest webTax Sp. z o.o. z siedzibą w Miliczu 56-300 przy ulicy Dębowej 22/2, NIP: 9161406812.

2. Wszelkie zgłoszenia związane z ochroną danych osobowych należy zgłaszać na adres siedziby Administratora lub jego adres mailowy.

3. Państwa dane osobowe, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a-c oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO w zw. z art. 221 i 221a ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040 ze zm.), przetwarzane będą w celach rekrutacji.

4. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora przez okres rekrutacji albo do czasu cofnięcia udzielonej przez Państwa zgody lub do momentu, gdy przetwarzanie stanie się bezcelowe tudzież bezpodstawne, a następnie zostaną zniszczone nie dłużej jednak niż przez okres 30 dni.

5. Państwa dane osobowe mogą być przekazane następującym kategoriom odbiorców:

1) podmiotom uprawnionym do odbioru danych osobowych od Administratora na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zwłaszcza organom administracji publicznej;

2) podmiotom wykonującym zadania Administratora w jego imieniu lub na jego rzecz na podstawie zwartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych (np. serwis techniczny).

6. Przysługuje Państwu prawo do:

1) dostępu do Państwa danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych;

2) cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

3) wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku, gdy przetwarzanie Państwa danych osobowych  dotyczących narusza przepis RODO.

7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie nie pozwoli Administratorowi na realizację celu ich przetwarzania, tj. uwzględnienia Państwa osoby i kandydatury wraz ze złożoną aplikacją w postępowaniach rekrutacyjnych bieżącym i przyszłych.

8. Administrator nie będzie przetwarzał Państwa danych w sposób zautomatyzowany, w tym nie będzie ich przetwarzał w oparciu o profilowanie.

Lokalizacja

Milicz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Milicz
ID: 883104993