2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kęty
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

W związku z rozwojem oddziału naszego biura w Kętach poszukujemy osoby do naszego zespołu na stanowisko samodzielnej księgowej:

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych,

  • prowadzenie ewidencji VAT,

  • sporządzanie kalkulacji podatku dochodowego, deklaracji rocznej i sprawozdania finansowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • dobra teoretyczna i praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego i ustawy o rachunkowości,

  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • mile widziana znajomość programu Enova, Comarch ERP Optima,

  • samodzielność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • chęć rozwoju zawodowego, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ubezpieczenie grupowe oraz opiekę medyczną,

  • możliwość pracy "home office" 1 dzień w tygodniu.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Małopolskie, Kęty
ID: 913964711