2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Owadów
Dodane 19 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Księgowy - Pełna Księgowość

Lokalizacja

Owadów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Firma HCE Trade sp. z o.o. poszukuje doświadczonej Księgowej do obsługi pełnej księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie pełnej księgowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego.

Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT).

Prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym.

Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych.

Bieżące rozliczenie z instytucjami finansowymi.

Współpraca z Urzędem Skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, Głównym Urzędem Statystycznym i innymi instytucjami.

Kontrolowanie prawidłowości regulowania należności i zobowiązań.

Analizowanie kosztów działalności spółki oraz optymalizacja rozwiązań księgowych.

Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych.

Wymagania:

Średnie lub wyższe wykształcenie o kierunku rachunkowość, finanse, ekonomia.

Znajomość systemu Subiekt GT, Rachmistrz, Rewizor itd

Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale finansów lub prowadzeniu pełnej księgowości.

Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel, Word)

Mile widziana obsługa systemu Baselinker

Dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność, analityczne myślenie, chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w mocno usytuowanej firmie na rynku.

Możliwość rozwoju osobistego.

Adekwatne wynagrodzenie do umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV aplikując na OLX lub wysyłając na adres email (ksiegowosc (at) puregreen . pl)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000)”.

Lokalizacja

Owadów,

Łódzkie

Łódzkie, Owadów
ID: 912881081