2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Brusy
Dodane 06 maja 2024

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Brusy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IGIS sp.z o.o spółka komandytowa w Brusach zatrudni KSIĘGOWĄ na umowę o pracę , pełen etat.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie rachunkowości organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego

  • sporządzanie deklaracji podatkowych , tj. CIT, VAT, PIT...

  • współpraca z kancelarią prawną , urzędami, bankami i innymi instytucjami;

  • kontrolowanie i weryfikowanie prawidłowej kwalifikacji operacji gospodarczych;

  • nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS;

  • koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z gospodarką magazynową;

  • sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych ( m.in. US, ZUS, GUS, banki);

  • sporządzanie raportów wewnętrznych na potrzeby organizacji;

  • nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowanie ;

  • ocenianie sytuacji finansowej;

    Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia , rachunkowość i finanse

  • doświadczenie na stanowisku księgowej min. 3 lata

  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości

  • mile widziana znajomość programu SYMFONIA

  • dokładność , systematyczność i samodzielność

Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV , lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 52 398 28 32 w celu umówienia na spotkanie w siedzibie firmy.

Lokalizacja

Brusy,

Pomorskie

Pomorskie, Brusy
ID: 915254825