2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Stare Miasto
Dodane 13 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

EXCLUSIVE APARTHOTEL Sp. z o.o.

EXCLUSIVE Aparthotel to sieć renomowanych aparthoteli we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz stale poszerzająca się o nowe obiekty w największych miastach Polski.

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, którzy czerpiąc z doświadczenia, realizują swoje wyobrażenia o usługach skierowanych do wymagających Klientów, poszukujących najwyższych standardów.

EXCLUSIVE APARTHOTEL to marka z 15-letnim stażem na rynku, ugruntowany dostawca usług noclegowych dla klientów biznesowych oraz gości indywidualnych. Członek grupy kapitałowej EXCLUSIVE WORLD, w ramach której wspólnie ze spółką siostrą EXCLUSIVE WORLDWIDE realizujemy zakwaterowanie dla biznesu na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Samodzielne przygotowywanie bilansów, sprawozdań finansowych

  • Sprawne i szybkie zamykanie miesiąca

  • Rozliczanie podatków i deklaracje VAT, CIT, PIT, JPK, GUS

  • Księgowanie dokumentów (faktury sprzedaży, zakupu, wyciągi bankowe itp.),

  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych, kontrola sald i uzgadnianie rozrachunków

  • Weryfikacja zgodności dokonanej sprzedaży pomiędzy systemem magazynowym lub innymi systemami i księgowym,

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i RMK

  • Nadzór nad rozliczaniem rezerw na zobowiązania

  • Raportowanie na potrzeby Zarządu i Dyrektora ds. Finansów

  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku samodzielnej księgowej (min. 5lat)

  • Znajomość zasad i przepisów podatkowych i rachunkowych pozwalająca na samodzielne prowadzenie księgowości w firmie

  • Umiejętność budowania wspaniałych relacji z zespołem

  • Wysoka samodzielność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Otwartość na zmiany

  • Przedsiębiorcze podejście

  • Dużo pozytywnej energii :)

To oferujemy

  • Pracę w młodym, sympatycznym i pełnym energii zespole (ten naprawdę taki jest :),

  • Pracę na samodzielnym stanowisku i możliwość rozwoju zawodowego, m.in. awansu na Główną Księgową

  • Celebrację urodzin, wyjścia zespołowe, integracje, wyjazdy.

  • Warunki do rozwoju Twoich supermocy zawodowych

  • Gwarancja najlepszej atmosfery i najlepszego Teamu

  • 100% pewności, że nigdy nie będziesz odliczać godzin do końca dnia pracy, ani dni do weekendu, a rejs na naszym pokładzie to prawdziwie ekscytująca podróż

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 916646639