2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Zielona Góra
Dodane 06 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Opis

Zatrudnimy księgową

Twój zakres obowiązków:

• prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów,

• prowadzenie pełnej księgowości oraz KPiR,

• przygotowanie sprawozdań finansowych klientów,

• przygotowanie deklaracji podatkowych,

• rozwiązywanie zagadnień podatkowych klientów,

• efektywna komunikacja z klientami i pracownikami,

• utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi organami.

Nasze wymagania:

• minimum 3-5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku księgowego,

• dobra znajomość przepisów podatkowych,

• doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

• dobra organizacja pracy własnej,

• komunikatywność oraz łatwość współpracy w ramach zespołu,

• odpowiedzialność, skrupulatność, orientacja na potrzeby klienta.

Mile widziane:

• doświadczenie w biurze rachunkowym,

• znajomość programu INSERT GT (REWIZOR, RACHMISTRZ, SUBIEKT, GRATYFIKANT)

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• możliwość pracy hybrydowej,

• elastyczny czas pracy i formy zatrudnienia,

• wsparcie merytoryczne w wykonywaniu obowiązków zawodowych

• możliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne),

• praca w przyjaznym i młodym zespole,

• praca w samym centrum Zielonej Góry.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany ? Wyślij swoje CV

lub dowiedz się więcej:

60*******82

66*******78

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 916403783