2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Opolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Strzelce Opolskie
Ruigrok
Dodane 27 maja 2024

Ruigrok Polska -Project Manager

Wynagrodzenie

7 500 - 7 583,69 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Strzelce Opolskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży pośrednictwa pracy, poszukującą doświadczonego Project Managera, który poprowadzi nasze nowe inicjatywy projektowe. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie innowacyjnych produktów oraz budowanie zespołów do ekspansji na nowe rynki branżowe.

Stanowisko: Project Manager

Lokalizacja: Ozimek / Możliwość pracy hybrydowej

Typ umowy: Pełny etat

Obowiązki:

Planowanie i wdrażanie projektów od fazy koncepcyjnej po realizację.

Rekrutacja i zarządzanie zespołami multidyscyplinarnymi.

Ścisła współpraca z działem sprzedaży, marketingu oraz IT w celu opracowania i wdrożenia nowych produktów.

Monitorowanie postępów projektów, zarządzanie budżetem i terminarzem.

Identyfikacja i analiza rynków pod kątem nowych możliwości biznesowych.

Prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami.

Wymagania:

Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży HR lub pokrewnej.

Znajomość pakietu Office oraz narzędzi do zarządzania projektami (np. MS Project, Asana, Trello).

Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i negocjacyjne.

Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i dostosowywanie się do szybko zmieniających się wymagań.

Biegłość w języku angielskim.

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

Szkolenia i rozwój zawodowy.

Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Strzelce Opolskie,

Opolskie

Opolskie, Strzelce Opolskie
ID: 813087653