2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Dodane 20 maja 2024

Rozlewnia LPG - operator + kierowca

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Jeżeli:

  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy.

  • Jesteś dokładny i skrupulatny przy wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Lubisz przewidywalne zadania i obowiązki.

  • Nie straszne Ci liczenie i ruch.

  • Lubisz spokój i porządek.

to jest to praca właśnie dla Ciebie. Jeśli potrzebujesz stabilnej pracy na jasnych zasadach i jesteś dokładny i zorganizowany  – wyślij nam swoje CV! Według nas idealny kandydat to ktoś, kto uczciwie wykonuje swoją pracę i entuzjastycznie podchodzi do powierzonych obowiązków. Szukamy kogoś dokładnego, lubiącego spokój,  chcącego się uczyć i lubiącego pracę z ludźmi. Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • Uzupełnianie i magazynowanie butli z gazem Propan-Butan

  • Dbanie o prowadzenie ewidencji uzupełnionych butli

  • Obsługa klienta na placu rozlewni. (doradztwo i wydawanie butli)

  • Dostawy butli do naszych klientów na terenie Gdańska i okolic.

  • Dbanie o porządek na rozlewni i monitorowanie potrzeb materiałowych.

Oczekujemy:

  • Dokładności i sumienności.

  • Uczciwości w wypełnianiu powierzonych obowiązków

  • Umiejętności sprawnego dodawania i odejmowania.

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. min. B

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

  • Pracę w małym zespole opartą na wzajemnym szacunku i jasnych zasadach

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie dostosowane do zaangażowania i wykonywanych obowiązków

  • Dwuzmianowy system pracy od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 14:30 i/lub 11:00 – 19:00 z opcją indywidualnego grafiku z jedną dowolnie wybraną sobotą w miesiącu w godz 7:00 – 14:00

  • Okres wdrożeniowy i wsparcie starszych stażem koleżanek i kolegów

  • Wyrozumiałego kierownika

  • Stabilizację - szukamy kogoś do naszej ekipy przynajmniej na kilka lat

  • Możliwość wypracowywania dodatkowych godzin wliczanych do wynagrodzenia

  • Premie kwartalne

  • Nieograniczone miejsce parkingowe

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Informacje o firmie Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami sięgającymi 1991r. Jesteśmy nastawieni na rozwój i ciągłe zmiany windujące nas na coraz wyższe standardy. Poszukujemy osoby (Pana) gotowego do współpracy z nami przy uzupełnianiu, magazynowaniu i dostawach butli gazowych Propan-Butan.

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Gdańsk, Orunia - Św. Wojciech - Lipce
ID: 916519039