2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lwówek Śląski
Dodane 21 maja 2024

Robotnik gospodarczo-magazynowy- AGROFERT POLSKA

Lokalizacja

Lwówek Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Agrofert Polska Sp. z o.o. powstała w 2010 roku zajmującą się głównie: skupem i sprzedażą płodów rolnych, komponentów rolnych, nawozów, środków ochrony roślin oraz materiału siewnego.

Spółka jest częścią grupy Agrofert a.s

Robotnik gospodarczo-magazynowy

Zadania:

  • utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynków i na zewnątrz obiektu, wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych;

  • obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy;

  • sprawdzanie zgodności przyjmowanych dostaw z zamówieniem;

  • rozładunek i załadunek towaru w magazynie;

  • sprawdzanie zgodności wydawanych towarów z dokumentami;

  • prowadzenie załadunku towarów na ciężarówki lub inne środki transportu;

  • obsługa urządzeń magazynowych i maszyn;

  • sprawdzanie stanów magazynowych, zgłaszanie uszkodzonych oraz ich usuwanie z magazynu;

  • dbanie o prawidłowe magazynowanie towarów, zabezpieczanie towarów przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą (jeżeli istnieje takie ryzyko);

  • umiejętność obsługi ładowarki i wózka widłowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju;

  • atrakcyjny system wynagradzania;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego;

  • miłą atmosferę w pracy;

  • pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie.

Lokalizacja

Lwówek Śląski,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lwówek Śląski
ID: 917388851