2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Restauracja w centrum zatrudni kucharza

Wynagrodzenie

32 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wegańska restauracja "The Botanist", w samym sercu Warszawy, poszukuje osoby do pracy na stanowisku kucharza. Poszukujemy osoby gotowej do pracy zmianowej, zaangażowanej z odpowiednim podejściem do pracy. Preferowane osoby ze doświadczeniem w kuchni wegańskiej.

ZAKRES ZADAŃ

  • staranne przygotowanie dań

  • pilnowanie jakości i powtarzalności smaków

  • zachowanie czystości i porządku na kuchni

  • planowanie lunchy oraz list produktów do zamówienia

  • zarządzanie magazynem produktów

OCZEKUJEMY

  • doświadczenia w pracy na kuchni z zachowaniem standardów

  • znajomości podstawowych technik kucharskich

  • umiejętności dobrej organizacji pracy

  • dbałości o zachowanie standardów i jakości dań

  • stabilności i długo-terminowej współpracy

  • szacunku do współpracowników

  • sumienności i uczciwości

  • doświadczenia w gotowania dań kuchni wegańskiej

OFERUJEMY

- stabilne zatrudnienie

- elastyczne godziny pracy

- stawkę w zależności od doświadczenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 913793810