2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Lubuskie
  6. Manager restauracji - Świebodzin
Dodane 09 kwietnia 2024

Restauracja szuka managera

Lokalizacja

Świebodzin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Restauracji klasy Premium w Świebodzinie poszukuje do pracy Managera/Kierownika Sali.

Jeśli jesteś osobą ambitną, masz doświadczenie w pracy w gastronomii z większym zespołem pracowników dla najlepszej obsługi Gości Restauracji ?? – ta praca jest dla Ciebie!!!

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie personelem i dbanie o pozytywną atmosferę w pracy

  • Tworzenie grafików

  • Bieżąca współpraca z Szefem kuchni

  • Wdrażanie, aktualizowanie, koordynowanie standardów obsługi gości

  • Kontrolowanie stanów magazynowych oraz ustalanie i koordynowania zasad obrotu magazynowego oraz obiegu informacji

  • Ustalanie menu alkoholi

  • Kontrola i optymalizacja kosztów

  • Dbanie o dobry wizerunek lokalu

  • Praca operacyjna na sali w tym bezpośrednia obsługa gości restauracji,

  • Przyjmowanie rezerwacji, ustalanie menu na imprezy zamknięte,

  • Szkolenie pracowników

  • Udział w opracowaniu strategii promocyjnych lokalu oraz bezpośredni udział w akcjach promocyjno-marketingowych,

Nasze wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku managera lub podobnym w gastronomii

  • Zorientowania na realizacje planów

  • Umiejętności budowania efektywnej sprzedaży i indywidualnego podejścia do

    Gości Restauracji

  • Umiejętność zarządzania czasem pracy

  • Samodzielność, skuteczność i odpowiedzialność w działaniu

  • Pozytywne nastawienie

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij swoje CV z poniższą klauzulą. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Świebodzin,

Lubuskie

Lubuskie, Świebodzin
ID: 910482494