2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podkarpackie
  6. Kucharz - Mielec
Dodane 19 maja 2024

Poszukiwany Pizzer - Pizzeria Neapolitańska Bombolone

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska: Restauracja Bombolone, pizzeria neapolitańska w Mielcu, poszukuje energicznych i zmotywowanych osób do pracy na stanowisku pizzera. Doświadczenie nie jest wymagane – liczą się chęci do pracy oraz pasja do włoskiej kuchni!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie ciasta na pizzę zgodnie z tradycyjną recepturą neapolitańską

  • Wypiekanie pizzy w tradycyjnym włoskim piecu

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych potraw

  • Współpraca z zespołem kuchennym

Wymagania:

  • Chęć do nauki i zaangażowanie

  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

  • Zdolności manualne i dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Szkolenie z zakresu przygotowywania pizzy neapolitańskiej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej pizzerii

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity

Jeśli marzysz o pracy w wyjątkowej pizzerii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV na

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 896747756